| georgiana1106 a întrebat:

Buna
Am pus o comanda pe Pull&bear dupa care am anulato. Stie cineva in cat timp primesc banii inapoi pe card? In politica lor nu este nimic precizat

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Fiecare magazin are propriile reguli, poate dura de la 1 la 30 zile, daca nu intrebi acolo, p-aici nu pare sa stie exact cineva, mai ales ca de obicei magazinele nu dau o zi anume, ci un interval de zile

| MissRebeca a răspuns:

Pull&Beard face parte din INDITEX. Toate magazinele din INDITEX, adica : ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Zara Home si Massimo returneaza banii pe card, la un retur online, in termen de 5 zile lucratoare. Am lucrat in companie si stiu. Funda?