| Sebytu121 a întrebat:

As vrea sa ies in oras la un suc cu prietena mea.Am nevoie de ajutorul vostru! Despre ce i-as putea vorbii in timp ce bem sucul? Nu am nici o idee ce sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| XxRoByXx0O a răspuns:

Vorbeste despre ea... Fa-i cateva complimente, vorbiti despre voi dar cel mai important fii tu insuti. Bft! Funda?

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Doamne fereste... ACum imi fac cruce si ma dau cu capul de birou la cata prostie este in intrebarea ta. Maine ne intrebi ce sa faci si cum sa i-o bagi ca urmeaza sa vina sa ramana la tine? Sau maine e zi de prajiturica la cofetarie? Povesteste-i ca esti asa de N00b incat ai cerut ajutorul unor persoane straine care sa iti dea subiecte pe care TU le-ai putea discuta cu ea. Daca ii zici asta vezi sa ai bani si pentru sucul ei ca sigur iti va da una si va pleca.

| Sebytu121 explică (pentru Ekcstsy):

Nu te mai baga ma tu! Stai acolo unde esti.Ce vrei daca nu am si eu ideei?

| Drawings a răspuns:

Intreab-o ce a mai facut in acea zi, ce ii place, fa-i complimente si fi dragut, succes happy