| Suzzy_5903 a întrebat:

:* am s i eu nevoie de ajutorul vostru... Urmeaza miss-ul si nu stiu ce sa fac la proba de talente.Imi puteti da cateva sugestii? va rogg.:X:X

Răspuns Câştigător
| AndreeaGe23 a răspuns:

Pai fa ceva care sa iti placa si la care sa te si pricepi poate un dans ceva canta sau fa karaoke

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O scena comica, un dans, canta, fa cockteiluri, deseneaza, nu stiu fa ceea ce stii tu mai bine.

| Bessame a răspuns:

Ia un balon o spuma de ras aplica peste balonul umflat si trage cu o lama de barbirit fara ca si balonul sa se sparga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce esti talentata? Canta, danseaza, interpreteaza ceva. De preferat, ceva original.