| WhiteDiamond a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru...in ultimul timp pare ca m-am plictisit de toate melodiile pe care le cunosc..imi puteti da cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| raisamarin12345 a răspuns:

What's up taxi, Ariana Grande the way, satellite Lena Landrut, adele rolling in the deep, Justin Bieber as long as you love me, Justi Bieber Maria, Demi Lovato made in usa, Little mix : make you belive, they just don't know,. Demi Lovato. La la land, Nick Minaj super bass,

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite PLAYLISTUL meu de pe TPU:
http://www.tpu.ro/......Czaiu1MlTE