| RebecaXr a întrebat:

Am sa va intrebare o intrebare foarte simpla.Cine raspunde la intrebarea mea inseamna ca e darnic si ii dau si funda. Bun sa incepem.Cine imi dau un cont pe stardoll in care sa fie ori superstar ori royaly sau cine are un cont pe stardoll cu multe puncte star.Va rog ajutati-ma. Daca vrea cineva sa imi deie unul sa imi trimita numele si parola pe mesaj nu schimb parola. Cel mai frumos cont primeste (fanda)

1 răspuns:
| ANonima134 a răspuns:

Am eu dar il dau in schimbul altui cont. til dau daca imi ddai alt cont