| oOSaritaOo a întrebat:

Bună! Am salvat de pe net o poză şi vreau să o modific, dar când apropii se vede urât, cu pătrăţele mari, cum fac să se vadă mai clar? În photoshop sau alt program... e ceva legat de pixeli.
Dau fundă+voTTT cui îmi explică! big grin
Dacă e mai complicat de explicat daţi add la id-ul meu: sara_sarita17

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Din poza mare in poza mica se poate transforma fara probleme, dar din poza mica in poza mare e aproape imposibil sa obtii o calitate buna a rezolutiei. Sfatul meu ar fi sa incerci sa cauti poza respectiva pe net la o rezolutie mai mare.