| albinuta2 a întrebat:

Cum pot sa modific o poza eu sa ma vad clar, iar restul in jurul meu sa se vada in ceata daca intelegeti ce vreau sa zic adica restul sa nu se vada clar doar eu! Ce program imi recomandati de editat! Funa :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice photoshop dar nici eu nu ma descurc incearca photoscape si niste tutoriale pe net

| zuzualina a răspuns:

Photoscape ---> Voalare si ai diferite grade (slab/mediu/puternic).

Parca si pe picmonkey, pizap, pixlr(online sau ca aplicatie pe Facebook, IOS, Android)