| mabytza a întrebat:

Am salvat un pachet pentru sims 2 cu haine horror(horror stuff). Dar nu stiu cum sa fac sa imi apara in joc. Ma puteti ajuta va rog?

fundita

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Ai dulap? K in dulap iti apar toate hainele si etc. Dar daca n-ai dulapr iti cumperi. Iti dau si o parola pentru. bani daca vrei:
Pasul unul: Ctrl+Shift+f (f sau c...big grin)
pasul doi: scrii "motherlode" (parola pentru. bani)
pasul 3: ENTER
Dar ai grija, ca daca ai prea multi bani, innebunesc aia si mor. Mi s-a intamplat. la un motherlode iti da 50. 000. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin. fundita?