| timeea7 a întrebat:

Bunabatting eyelashes

Am scos un film.si are subtritare inclusa pe engleza.Am pus si eu o subtitrare pe romana, dar acum imi apar ambele.Cum pot sa fac sa nu mai apara cea pe engleza? PLS...

FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Intri in folderul in care ai filmul si stergi ambele subtitrari... daca exista... daca este doar fisierul video si subtitrarea ta atunci subtitrarea este inscrisa in film deci trebuie sa iei altul fara subtitrare.iar daca sunt ambele le stergi si bagi din nou subtitrarea ta.

1 răspuns:
| myhu2011 a răspuns:

Scoate ambele subtitrari si dupa pune pe romana