| SummerT a întrebat:

Atunci cand vreau sa imi aleg subtitrarea la bsplayer imi apar toate in engleza. cum fac imi apara in romana? fara raspunsuri de c---t happy funda

8 răspunsuri:
| anca_5063 a răspuns:

Trebuie sa scrie jos in stanga ceva de genu : "subtitrare limba implicta", dupa care pui romana si o sa iti dea decat subtitrari in romana.

| RAY a răspuns:

Nu are cum sasi arate engleza daca e romana tu nu ai dvd sa alegi mai multe limbii, descarca subtitrarea in romana

| SasNetRomania a răspuns:

Acel film trebuie sa aiba subtirare si in romana, altfel nu are cum sa fie in romana.
iti recomand sa folosesti splash player.
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| SummerT explică (pentru SasNetRomania):

Are subtitrare in romana. este un serial.

| SasNetRomania a răspuns (pentru SummerT):

Am inteles, eu iti recomand splash player sau vlc si dupa tragi filmul in program tragi si subtitrarea si ai scapat de probleme si complicari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite programul recomandat de sasnet:
http://kickass.to/splash-pro-ex-v1-13-1-with-key-tordigger-t6885957.html
Este un player extraordinar.
Dupa ce-l instalezi, debifezi check for update(verifica pentru actualizari).
La subtitluri alegi marimea subtitrarii de la marimea fontului(eu il am setat in romana) iar la codare selectezi central european(iso-8859-2).
La setari redare poti bifa si regla cum iti place la Detail Boost si Light Boost. Poti bifa Best Quality.
Ai sa vezi diferenta dintre splash player si alte playere.Este foarte bun pentru filme HD.

| motan444 a răspuns:

Uite daca vrei descarca KMplayer e mult mai bun decat BSplayer

| Mirunelu a răspuns:

Daca ai deja subtitrarea in calculator dai click dreapta si load subtitle. Daca nu o ai dai click dreapta, subtitle, check for subtitle online, all si o sa ti se deschida o fereastra si jos in stanga scrie defaut subtitle language dai click pe... si add language si cauti acolo romana si o sa-ti caute subtitrari in romana pe internet