| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu mare nevoie de o chestieeee.
Particip la balul bobocilor(sunt fata), iar la moment as vrea sa fac o sceneta sau o pantomima, ceva mai extravagant.
De exemplu am fost ieri la un bal, iar un băiat la momentul lui făcut o pantomima și a integrat și partea cu "ce facem Alexandre? UITE STAM" laughing și s-a ridicat efectiv toată sala in picioare, a aplaudat și a ras f f f tare, juratilor le-a placut faza asta, iar băiatul a câștigat și misterul laughing
As vrea sa fac și eu o sceneta sau o pantomima, sa integrez chestii din astea ca sa fie vibeul ala in sala și la mine (ca jurații se uita mai ales la impactul publicului).
Dacă puteți sa ma ajutați și pe mine cu niște idei, va rog

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Alege ceva din Caragiale, ca-i comic si are efect "zgomotos' asupra publicului.