| dulcenina_3159 a întrebat:

am si eu nevoie de niste statusuri triste adica iubitul a ales prieteni nu pe mine... va rog ajutati-ma... love struck

Răspuns Câştigător
| Denisa_2702 a răspuns:

Daca a alesprieteni nu pe tine inseamna ca nu te-a iubit.de ce vrei sa iti pui status trist? draga mea fa-te respectata, dincontra arata-i ca esti ok si ca poti merge mai departe.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Si de ce ar trebui sa pui statusuri triste? Ca sa vada ca suferi dupa el?

| Nolkyz a răspuns:

De ce sa ii arati ca esti trista... arata-i ca esti indiferenta. sau chiar fericita.

| IustinaC a răspuns:

Şi îţi promit că într`o zi o să te uit.

Priveste in jur.Esti UNIKA.Gaseste Unikul si nu mai privi in jur!

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... Cu drag, CREIERUL TAU!

Vad ca tot prietenii sunt pe primul loc in viata ta. iar pe al doilea bautura si pe al treile eu. deci eu zic sa iti gasesti al treilea loc. pentru ca eu nu voi mai fii in viata ta DELOC

Si
daca dragoste nu e...parca e bine, Dorm linistita chiar daca o ard cu
masini straine,stiu sa am grija de mine pe unde umblu si cu cine...

Am oferit suflet acolo unde trebuia sa ofer indiferenţă!

Sunt o proasta ca te'am iubit

A fost prea frumos ca sa fie adevarat...

≡ Nu poa` sa fie totul din matase si satin. De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu de putin.

Nu căuta speranţa, în ochii care nu au găsit fericirea!

Ochi mei de nu mai vor sa te priveasca
Din vina ca i-ai facut sa te urasca.

azi ma simt de parca am ajuns la kapat de drum(

Indiferent cat de mult dorim sa simulam o stare de bine, atunci cand facem o fotografie, o poza, se vede clar tristetea din ochii
nostri.

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da timpul a trecut, s-au schimbat mai multe lucruri.