| Pau a întrebat:

happyam si eu nevoie de putin ajutor, bine`nteles ca dau fundita:*
Deci vreau sa imi schimb link-ul de la hi5, dar nu stiu cum de fapt nici nu cred ca se poate...in fine, poate stiti voi?
sau daca nu se poate schimba, as vrea ceva link`uri de hi5 (sa fie pe engleza, de preferinta, adica cuvinte pe engleza stiu si eu, cum am mai vazut sweet nu stiu ce, cute-pink-angel sau ceva de genu, nu stiu exact exemple), sa fie legate de...hmm...greu de spus, pentru ca eu nu am nici o idee ce link mi-as pune, de fapt asta e motivul pentru care apelez la TPU laughing
suna cam ciudat, nu?
cert e ca sunt bruneta cu ochii verzi, ma cheama pau(la) laughing... poate gasiti voi ceva link`uri dragute (nu ineaparat cu ce am spus eu cu un rand mai sus)
Merci`! >big grin

2 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Nu, nu se poate schimba url-ul de hi5. Cât despre un link, eu ţi-aş recomanda să îţi pui numele tău, mai târziu îţi spun eu că nu îţi vor mai plăcea cele cu "sweet girl", etc.
Şi cum ştiu că deja e luat link-ul : pau sau paula, poţi să îţi pui:
http://-pau-.hi5.com.

| addapaupsiktau a răspuns:

Pai nu cred ca ai putea sa iti schimbi link-ul de la hi5 dar sa iti dau nisste nume adorabil.ciucalaTAaeraTA sau pau.vrea.in.afrika. ninge p sistem :* da comm si pe la mine com dau back http://andutza2mircea.hi5.com