| Suki111 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare de fapt o rugăminte pentru băieții / bărbații de pe TPU. Ce e acel ceva care face o femeie specială pentru voi si ce lucruri drăguțe face femeia pe care doar voi le observați sau le găsiți atrăgătoare/drăguțe?
Vreau răspunsuri cute

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi lua Danette si ma lasa sa o agasez cu filmulete amuzante de pe net cat voiam eu. Raspunsurile la intrebarea asta sunt atat de variate incat nu stiu daca are rost sa le bagi in seama decat daca faci sondaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare femeie e deosebită în felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei

Specială? Faptul că e autentică, obiectivă, naturală, transparentă, sinceră, cu valori și principii

Găsesc atrăgător atunci când îmi oferă atenție, știe să mă asculte, ofere timpul ei, e afectuoasă, îmi arată că îi pasă, îmi e alaturi și se străduiește să îmi fie suport moral și emoțional

| AdeLeu a răspuns:

Depinde de la persona la persoana, cand incepi sa ti placa de cineva, vezi cam tot ce face dragut, fiecare agest, actiune etc. Asa te indragostesti.

| Kiran a răspuns:

Hmm, devotamentul ei fata de tine ca baiat/barbat. sa fie aceea unicitate doar pentru tine. sa incerce sa te cunoasca atat cum esti acum, in prezent. cat si in trecut. de ce ai ales sa iei anumite decizii pentru a te putea intelege modul de a gândii, sa previna unele gesturi sau cuvinte din partea ei ce pot sa. iti declanseze o posibila instabilitate. Ar mai fi ceva dragut sa nu fi avut un "cârd" de fosti in trecutul ei. sau ideea ca X e mai dragut decat tine si ea observandu-ti putin "gelozia" sa te lase asa, cu sentimentul ala ca o vei pierde. apoi apar certuri, reprosuri si rip
Desigur ca lucrurile astea ar fi binevenite din parte ambilor, dar da laughing cred ca intelegi ce am vrut sa explic xd

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Pentru mine, ca barbat, mereu am urmarit ca femeia sa fie ingrijita ( sus si jos) asa cum sunt si eu.
Un parfum calitativ mereu mi-a atras atentia.
O vestimentatie ( nu sa iesi in stil porno, ceva decent, dar hot) in care sa-si etaleze formele mereu mi-a atras atentia.
Ca barbat, nu-mi place sa vad o femeie plina de make-up ( iei cu degetul cm), nu-mi place sa vad femeia purtand chiloti de baba( nu includ menstruatia), o femeie cu unghii neingrijite mereu imi va promova greata.
Gulerul murdar de la haine ma va duce la ingrijorare...