| Adry05 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor plzbig grin, am de citit pentru scoala fantana dintre plopi de mihail sadoveanu insa nu am cartea si pe net gasesc doar rezumate cine imi da si mie plz un link cu ea intreaga (nu rezumat) plz dau fundita:*.

1 răspuns:
| Merilynne a răspuns:

Esti sigura ca asa se numeste cartea?
Cred ca autoru cartii tale de romana sau la ce materie ti'o trebui cartea aia era cam adormit cand a scris cartea.
Nu am gasit nicaieri cartea nici decumparat nici povestea intreaga...
Da ce clasa esti u?
Sper sa ai noroc happy