| igonnalove22 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat. imi place de un baiat din clasa de la mine care sta in spatele meu.Si in ore vorbim foarte mult, mereu ma cheama in echipele lui imi spune secretele lui iar toti din clasa cred ca ma plac. Si intr-o zi sa batut cu colegu meu de naveta eu am incercat sai opresc si a 2 zi toti au zis ca sau batut pentru mine si el s-a cam suparat.Si m-am gandit sa-i zic demult ca-l plac in realitate dar naveam niciodata opurtunitate asa ca i-am spus pe mess si el a zis ca nu ma place.
Eu nu stiu ce sa cred toti zic ca ma plac dupa cum se comporta cu mine si mia zis ca nu ma place, sunt putin confuza un sfat va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Poate ca te place si nu vrea sa recunoasca, asa sunt unii baieti.
Cum poti iesi in evidenta happy
-Aranjeazate happy
-Incearca sa iti schimbi putin lookulwinking sau un breton intr-o parte :X
-umm poti de astfel sa te imbraci asa mai crazy; P : fustita in carouri cu o camasuta alba + 2 coditze
-Zambeste mai mult, da gratios din gene umm poti exersa mersul sa fie mai gratios
-In ore raspune la intreb date de profesoriwinking

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate te vrea doar ca prietena. Te-ai gandit la asta?
Daca face ceea ce face, asta nu inseamna ca te place.De unde stiu toti? Nu stiu daca stiai, dar se scot multe vorde neadevarate.Ar trebui sa-l lasi in pace.

| xFaith a răspuns:

Multumesc mult pentru funda :X

Marry Christmas :]

| Darkiestmusic a răspuns:

Asa sunt toti nerecunoscatori problema asta o am si eu.