| yourloveisroxy a întrebat:

am si eu nevoie sa aflu cum se numeste o melodie nu stiu exact versurile da suna ceva de genul: what's finit....my memory. Ma puteti ajuta va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand vei stii exact macar un vers complet, sau muuulte alte detalii despre cine canta (barbat, femeie, trupa), gen muzical, ritmata, lenta, noua, veche, '70,'80,'90, '00,'10, poveste videoclip, si multe alte elemente care sa ne ajute s-o identificam... atat iti pot da:
Nicole Cherry - Memories
http://www.youtube.com/watch?v=56363h3hAI4