| Alesssiiia a întrebat:

Am si eu o curiozitate, unde pot vedea, pe facebook comentariile si like-urile care le da un prieten, la profilul lui nu apare ce fotografii a comentat. Se poate sau nu?

Dau funda pentru cine ma lamureste. :*

Răspuns Câştigător
| danya07 a răspuns:

Da se poate, adauga-l pe prietenul respectiv la prieteni apropiati si o sa ii vezi orice miscare. Mai exact, acolo unde scie ca e prieten cu tine, apasa un click si o sa iti arate acolo mai multe categorii.

4 răspunsuri:
| Alesssiiia explică:

Daca il adaug la prieteni apropiati, el observa?, nu vreau sa-si dea seama.

| danya07 a răspuns (pentru Alesssiiia):

Nu observa el nimic.

| Alesssiiia explică (pentru danya07):

Ok. mersi :*

| danya07 a răspuns (pentru Alesssiiia):

Mi-a facut placere.