| Looovely a întrebat:

Am si eu o inca una intrebare.laughing Aia care sunteti din Ploiesti(mai exact Blejoi) si ati trecut a9-a si ati intrat in caragiale nichita sau pedagogic la profil filo bilingv engleza cu ce medie ati intrat si care au fost mediile cele mai mici cu care s-au intreat si cele mai mari ca vreau si eu la unu din astea la profil filo cu bilingv engleza.si ce nota ati luat la bilingv si care a fost cea mai mica nota pe care s-a luat? Funda:*

1 răspuns:
| blaaaaa a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010
te poti interesa pe site-ul acesta.
de exemplu anul acesta cea mai mare nota in cuza a fost 9, 81, iar cea mai mica 8, 97
in caragiale: intre 9. 92 si 8, 86
in nichita este o singura cls de filo simplu
iar in pedagogic au fost 15 locuri pentru filo-franceza si 5 pentru filo-germana. cls de filo-engleza nu exista.
eu sunt in cuza, la filo-engleza, si crede-ma este foarte tare, dar trebuie sa ai medie. (am si eu o colega din blejoi) cam ce medii ai avut in clasa 5-7?