| Looovely a întrebat:

Buna buna! vreau sa stiu si eu cei care ati trecut a9-a si ati intrat in pedagogic caragiale sau nichita la filologie-romana din ploiesti cu ce medie ati intrat...love struckvreau si eu l-a anul` sa intru la unu din astea si nu stiu cu mediile astea...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat anul asta in caragiale.am avut media 9.37.sunt din clasa I acolo. trebuie sa te pui cu burta pe carte ca ultima medie anul asta cu care s-a intrat in Caragiale a fost 8. 70 la clasa de bilingv(franceza). eu am intrat la mate-infohappy succes si poate ne vedem la anul big grin

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Tre sa ai peste 9. 00 si intri la liceele astea. pune mana si invata!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am trecut de a 9 a