| alexandra15_3615 a întrebat:

am si eu o inrebare dar sa nu radeti de mine. imi place de un baiat cu 10 anii mai mare ca mine si nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La cei 25 de ani lui cauta altceva.Stiu ca baietii mari, sunt buni, au masina, sunt independenti alea aleachatterbox
Dar vor si ceva la schimb. Ceva ce tu la 15 ani ar trebui sa stii despre ce e vorba. Te asteapta un an greu la liceu, lasa baietii pentru mai tarziuhappy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uita'l. e prea mare pentru tine.

| Helvete a răspuns:

Frate, e a nu stiu cata intrebare de genul. Cu 10 ani?! Si pun pariu ca ai intre 12 si 16 ani! Reveniti-va! Gandeste-te un pic, ce naiba poti sa fac cu unul cu 10 ani mai mare?! Ce sa vorbesti cu el?! Crezi ca o sa te accepte pentru o relatie de lunga durata? In niciun caz, doar pentru...stii si tu. Eu zic sa uiti de chestia asta. Ce naiba se intampla cu toti?!

| clauss a răspuns:

Alex stai linistita, s ar putea ca acel baiat sa nu te placa, s ar putea sa se foloseasca de tine si sa si bata joc, eu nu am nimic impotriva diferentei dintre voi, dar totusi ai 15 ani, cauta pe cineva apropiat de anii tai in momentul de fata

Răspuns utilizator avertizat