| n3bunatica a întrebat:

am si eu o intrebare.as vrea sa stiu ce se poate intampla daca nu mai platesc abonamentul. daca le trag teapa? mentionez ca nu am nimic pe numele meu.as vrea sa stiu ce se poate intampla.

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu prea poţi să le tragi ţeapă, indiferent pe ce nume ar fi, dar ţi-ar închide abonamentul şi nu vei mai putea vorbi. Dacă faci asta de multe ori, de pe abonamente diferite, ai putea da de probleme. Of, numai la prostii vă e gândul.

| n3bunatica explică:

Nu am mai tras teapa...si nici nu mi place sa fac asta.doar ca vroiam mai multe detalii despre ce s-ar putea intampla.