| Florin_Suhan_Aurel_1998 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu platesc abonamentul Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

O sa intri pe cost suplimentar o sa te puna sa platesti si apoi iti inchid abonamentul

| Florin_Suhan_Aurel_1998 explică (pentru Alex_Florin_1980):

A... eu ma gandeam ca ma da in judecata happy Funda... mersi

| Alex_Florin_1980 a răspuns (pentru Florin_Suhan_Aurel_1998):

Eu cel putin asa stiu ca se facea inainte nu strica sa-i intrebi chiar pe iei oricum

| Lioana a răspuns (pentru Florin_Suhan_Aurel_1998):

Inchiderea abonamentului e doar primul pas. Nu va ramane asa. Penalizarile vor curge una dupa alta, poate vor pune chiar penalizari la penalizari (asa a pus Romtelecomul cu ani in urma) si dupa ce se va aduna o suma consistenta te vor da in judecata si vor recurge la executare silita.
Îți recomand să treci pe prepay dacă nu-ți place sa plătești facturi. Au oferte mai bune la opțiuni prepay decât la abonamente.