| LarisaAndreea a întrebat:

Cand ma intalnesc cu vecina(prietena) mea nu mai avem ce sa facem, ne plictisim.Stam numai la pc cand ne vedem si jucam carti sau jocuri : Piticot, Nu te supara frate, Guess Who si Metropoly. ATAT!

Deci, daca ma puteti ajuta.Va rog mult...niste ideei, ceva.

3 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

Pune-ti mana si cititi poate acum ti se pare plictisitor dar o sa-ti trebuiasca si poate fi placut asta daca iti alegi cartea potrivita pentru varsta si in functie de ce iti place. funda?big grin

| Saori a răspuns:

Iesiti si voi si plimbati-va, iesiti la o prajitura, povestiti-va verzi si uscate, barfiti lumea de pe strada[stiu ca nu'i frumos, da' natongue]. nu stiu, chestii de genul. ce simtiti pe moment. inventati-va un id fals si radeti de lume, e foarte amuzant daca ai ideitongue. distractie placutahappy

| ant1 a răspuns:

Cautati niste baieti si aveti ce juca