| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

am si eu o intrebare: care e cea mai buna vopsea de par? am incercat Palete si mi se pare ca se ia foarte repede.

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Wellaton sau L'oreal, dar mereu numai de calitate, caci acestea rezista si nu se iau, Lucien.

5 răspunsuri:
| Foxilikkkă a răspuns:

Brillance.Eu de asta folosesc, e foarte buna! Incearca cu incredere.

| micurutza2005 a răspuns:

Eu folosesc garnier demult si e singura la care nu am probleme( restul imi decojesc pielea de pe cap), mie imi place garnier si tine vopseaua se decoloreaza incet si uniform nici nu se vede diferenta de nuanta, normal ca daca te speli tot la2zile se decoloreaza mai repede orice vopsea, dar garnier nu murdareste apa si prosopul la dus e cu tot felul de chestii pentru protectia parului si e usor de aplicat, eu nu m-as face cu alta oridecare ar fi mai repede se decoloreaza celelalte am mai incercat si altele si din negru se decoloreaza ca ajunge roscat spalacit la alte vopsele asa ca tot garnier ti-as recomanda are si pret bun si e buna happy

| Aly_7975 a răspuns:

Mai accesibila la pret, dar si buna este Wellaton. happy

| SaMoriTu a răspuns:

Incearca l`oreal sau londa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ob sh` eu ca palette ca e km naspa am 2 saptamani d cand m`ma vopsit sh` deja s vede naspa.