| meduzzza a întrebat:

am si eu o intrebare:cine va inspira cel mai mult si de ce? dau funda la cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Hmmm,o intrebare destul de buna, bravo.Pai,pe mine ma inspira cel mai mult natura.Ea este un deliciu al imaginatiei mele si ma face mereu sa visez si ma inspira cu toata aura sa pozitiva.Aerul proaspat de la padure imi elibereaza simturile si ma improspateaza,soarele,cerul, florile, iarba etc (componente ale naturii) ma fac sa simt o senzatie placuta de caldura si asta ma ajuta mereu la teste si la alte momente dificile din viata.Si tot ce tine de natura mai ales ANOTIMPURILE ma inspira fiecare intr-un mod magic! NATURA, pentru mine este sursa mea de energie si inspiratie! Te-am pupat :*!

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pe mine parintii cu ei petreci cel mai ult timp si ei sunt un model pentru noi

| Alle15 a răspuns:

Multumesc pentru fundita, o zi minunata, numai bine te-am pupat :*

| Shara17 a răspuns:

La ce sa ma inspire?