| butterfly_4024 a întrebat:

ce credeti despre viata unui fluture sau despre cum isi desfasoara o zi din viata lui? ce va inspira fluturii?:X
cel mai frumos raspuns fundita:*

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Viata unui fluture...Se spune ca fluturii nu traiesc mai mult de cateva saptamani, chiar zile. Dar o zi din viata unui fluture reprezinta cat o viata de om-in viziunea mea.
Fluturii traiesc fara nici o restrictie, fara nici o teama-doar cu mult entuziasm!
Miros culorile, admira parfumurile, ating infinitatea cerului, respira briza...
Pentru fluturi nu exista dragoste la prima vedere, dat fiind faptul ca sufera de miopie... Dar exista o dragoste oarba-dragostea de viata!
Ce-mi inspira fluturii? Maiestrie, delicatete, iubire...multa iubire!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fluturii sunt frumosi.Imi inspira liniste si gratieday dreaming

| Vizitiul a răspuns:

Ce cred despre fluturi? Nimic deosebit, suntem cu totii fiii unei singure mame, numita Geea (Terra). Ce-mi inspira fluturii? Libertate...

| utza06 a răspuns:

Cand vad un fluture ma gandesc la libertate