| ViseColorate_6532 a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum se face "schimb de liste" pe mess?

Răspuns Câştigător
| Maddutsaaa a răspuns:

Buna, Iti spun eu cum sa faci..."dai la actions, dupa aceea la send my messenger list, Dai click pe id care vrei sa faci schimb liste si dai next,, Si dupa aceea bifez id-urile pe care vrei sa le trimiti si dai finish`big grin. Sper ca te.am fost de ajutor. Dai fundita cumvasmugbig grin

1 răspuns:
| Necunoscutul_1242 a răspuns:

Dai pe Mess si undeva sus scrie Messenger Contacts... si tu dai pe Action--> Send My Messenger List sau pur si simplu apesi pe Ctrl+Shift+M.