| roxY_9757 a întrebat:

am si eu o intrebare big grin sunt boboaca anul acesta si particip la balul bobocilor, dar imi este teama de proba de abtitudini... vreau si eu cateva sugestii de intrebari pls puppy dog eyes. dau funda mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| crazykyty a răspuns:

La ce liceu esti? Fi tu insati si daca vezi niste rasfatate comenteazale si nu te lasa mai prejos pentru niste fufe fi tare liceu ii etapa normala, apoi facultatea etapa dificila cu bogatani rasfatati

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Pai la proba de aPTitudini, trebuie sa te hotarasti la ce esti buna si sa faci ceva in sensul acesta. esti buna la dans? atunci la proba de aptitudini o sa dansezi. in ceea ce priveste intrebarile, nu tu le pui. asa ca nu vad de ce te-ar ajuta niste sugestii de intrebari.

| roxY_9757 explică:

Scz vroiam s zk proba de cultura generala nu cea d abtitudini. sorry big grin