| BlackheartQueen a întrebat:

Daca cineva imi da block pe facebook,eu il mai am la lista de prieteni, dar nu pot sa vad ce posteaza? Sau nu imi apare nici la prieteni? Multumesc
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti mai apare nicaieri! Nu o sa-l mai ai la prieteni.Persoana care te-a blocat nu o mai poti accesa pe facebook.

1 răspuns:
| B3BiTzASw33tty a răspuns:

Nu Dragutza, Daca cineva iti da Block nu il mai ai in lista, nu va mai puteti contacta pe Messinger happy Decat atunci cand te v'a scoate de la persoane blocate happy Sper ca te'am lamurit fundita; x