| waXonwaXoff a întrebat:

Cum scot un prieten de pe facebook din lista de prieteni? sau daca ii dau block primeste mail ca l-am blocat?

7 răspunsuri:
| lolita24 a răspuns:

Nu. Nu primeste mail atunci cand l-ai blocat. Poti sa-i trimiti tu un mesaj inainte de a-l bloca. Cat despre lista de prieteni... facebook-ul il ai in romana sau in engleza?

| waXonwaXoff explică (pentru lolita24):

Nu e vorba ca nu stiu engleza, FB-ul e f.complex si imi este lene sa caut...

| lolita24 a răspuns:

Daca il ai in romana intra pe pagina prietenului respectiv si vezi daca are ccronologie. langa fotografia de coperta are "prieteni" si v-ul ala care va arata ca sunteti prieteni. ei... langa el scrie mesaj si langa este rotita aia cu o linie in jos langa ea. Da click pe ea si o sa vezi acolo o optiune. Cu scoate din lista de prieteni. Sau unfriend daca e in engleza facebook-ul tau.

| STL a răspuns:

Nu primeste mail.

| Dullkee_Flory_1996 a răspuns:

Sa scot un prieten din lista mea de facebook

| waXonwaXoff explică (pentru Dullkee_Flory_1996):

"Sa scot un prieten de pe fb din lista mea de prieteni"asa am zis daca la asta te referi