| Nicoll122 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare daca mi-a venit ciclu de 2 ori pe luna ce e?

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

E vorba de o dereglare hormonala cel mai probabil sau treci printr o perioada foarte stresanta si organismul a avut de suferit. Si mie mi s-a intamplat de cateva ori cand eram in sesiune de exemplu si eram extrem de tensionata. Incearca sa reduci din stres si bea o ceasca doua de ceai de coada soricelului pe zi. Ajuta la reglarea ciclului menstrual al femeii si la alte probleme feminine. Multa sanatate