| coryna_3395 a întrebat:

Buna seara mi-a venit ciclu acum o luna iar acum luna aceasta nu mi-a mai venit de ce?

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Poate esti racita sau stresata pot fi mai multe motive stai linistita iti va veni!

| Cherry56 a răspuns:

Pentru ca in primele luni nu vine regulat la toata lumea, stai linistita ca o sa vina

| ChristineW a răspuns:

Buna! Ciclul are intarzieri. Mai ales primele luni. Mie mi-a venit ciclul de 1 an si tot mai am lunii in care nu imi vine. Daca nu este nici o posibilitate sa fii insarcinata este normal. Nu trebuie sa te sperii si vezi site-ul acesta, scrie absolut totul despre pubertate :
www.noifetele.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate ca lungimea medie a ciclului menstrual este de 28 de zile, un ciclu menstrual cu o durata de 21 pana la 35 de zile este considerat absolut normal.