| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca mi-am downloadat jocul IMVU de pe site-ul lui imi poate dauna calculatorului?

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Din punc de vedere nu dar poate dauna dac anul ai un antivirus bun si visursi se "'infiltreaza""si iti dauneaza pc-ului

| marrr a răspuns:

Imvu e un joc calm, nu da virusilaughing Il am si eu

| RougeEttiquete a răspuns:

Si eu joc IMVU nu are nimic.nu are virusi nimic deci poti juca linistita

| mihaela94 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu

| AlleD a răspuns:

Care este siteul pentru IMVU? Nu pot sa il descarc

| bixelle_4587 a răspuns:

L-am avut si eu. iti spun sincer are virusi! poate dauneaza poate nu. Eu una am capatat cativa virusi din cauza lui straight face