| Pinguu2 a întrebat:

dar mai intai sa va povestesc. Am un baiat in clasa.Toate colegele mele cred ca el ma place pe mine.Intro zi stateam la dirigentie la catedra ca dirigu' nu o venit si el tot se plimba prin clasa, facea ce facea si tot venea langa mine si se uita la mine. Dupa putin timp m-a privit in ochi. Si eu i-am zis: ce ochi frumosi ai! [ATENTIE! sa nu credeti ca-mi place de el!] Si el mi-a zis: wow tu ai ochi negri, nu am observat big grin. Si apoi dupa ora aia am avut fizica, la care trebuia sa mergem in cabinet. Si am ajuns acolo si profesoara avea niste treaba si el tot venea la banca la mine si se uita in ochii mei. Dupa ora de fizica trebuia sa plecam acasa. Am trimis pe cineva cu cheia de la clasa inainte pentru ca eu vroiam sa mai raman sa ma holbez la baiatul de care imi place pentru ca are clasa langa cabinet. Cand am ajuns eu in clasa baiatul acela se imbraca si inainte sa iasa pe usa mi-a zis:
-Paa iubire!
-Cu mine vorbesti? i-am zis eu
-Da, cu tine
-Ce ai zis inainte? l-am intrebat eu
-Aaa pai nu vorbeam cu tine vorbeam cu altcineva [o colega, nu dau nume]
Si eu ca proasta am intrat in joc si i-am zis:-Nesimtitule! ma inseli? laughing
Si apoi a plecat. Intro zi l-am intrebat pe mess din lipsa de ocupatie:
-Ma mai iubesti? laughing
-Normal [a zis el]
Si acum nu stiu ce sa fac. De exemplu azi la scoala se uita la mine tot timpul! Ba chiar si-a facut si el breton pe partea dreapta. Cum am eu!
Intrebarea este: Voi credeti ca chiar ma place sau e doar un joc? Adica eu nu prea cred dar in ultima saptamana asa sa purtat!
p. s. Lamuritima va roog happy nu stiu ce sa fac apropo dau funditawinking

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca te placelove struckParca a facut prea multe sa fie o joacawinkingCred eu...
Dar inainte sa ai o idee fixa in cea ce priveste lucrul asta ar fi mai bine sa mai astepti putin sa vezi cum se comporta!love struck Daca continua asa e calr ca te placebig grin
O sa vezi u cu timpulhappy

2 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Nu poti fi sigura ca te place poate e doar un joc, poate doar te simpatizeaza si ii place sa se joace.Ma gandesc ca daca i-ar placea de tine ti-ar marturisi asa, depinde cat e de curajoswinking

Si eu am un coleg care in toate pauzele vine ma ia in brate ma pupa dar asta nu inseamna neaparat ca ma place.( are prietena si o iubeste)

Mai asteapta putin si o sa iti dai seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai intrat in joc, ca proasta, acum trebuie sa joci ca nu ai incotor.doar nu santeti casatoriti.joacate sau jucati-va cat vreti.cum il intrebi tu daca te inseala? ce are vreo obligatie fata de tine? stai calma bre, ca nici tu nu ai fata de el.