| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare:
De ce atunci cand pun o melodie la winamp, acesta(winamp-ul) se blocheaza, adica nu se mai schimba melodiile(cand se termina una, nnu mai incepe urmatoarea ca s-a blocat)
dau fundita pentru cel mai folositor raspunswinking

Răspuns Câştigător
| elenaborosoiu a răspuns:

Hello.sa sti ca e normal sa ti se blocheze winamp-ul deoarece:trebuie sa aiun winamp mai nou daca ai un windows mai noi. daca windows-ul e vechi si winmpul este nou e si normal sa se blocheze si vice-versa... sper ca tema ajutat.:*