| parcikitukitui a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, de ce manera pot da si eu citeva kilograme jos, vine vara, e timpul de fustite si de pantaloni scurti, de maicutze, etc. Si mii cam rusine de fizicul meu...in ultimul timp m-am cam ingrasat, si imi pare rau, ajutati-ma va rog cu un sfat... va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoGaS a răspuns:

Pai prietena a slabit foarte mult astfel:dieta+fitness+alergatul in parc. sti vorba aia daca nu bagi la "lingurita" normal ca slabesti. Incearca sa nu mai mananci paine, sa nu mai mananci seara mai deloc decat 1 mar ceva.si sa mananci dimineata cat mai mult pentru ca este cea mai consistenta masa. Abtinete de la grasimi, prajeli.incearca mai multe fierturi. Cam asta e tot. Succes!

4 răspunsuri:
| adi123_2132 a răspuns:

Mancat mai putin, mai sanatos, fara grasimi, fara dulciuri, mai multe fructe. SI baga sport!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna alearga,plimba-te cu bicicleta,fa un sport,mananca cat mai sanatos(multe fructe,legume),evita prajelile, grasimile, fast-foodul.Mananca putin si des si niciodata sa nu te infometezi.Preferabil seara mananca ceva usor:un iaurt, fruct, chestii usoare care nu provoaca balonare.Cu o alimentatie echilibrata, sport si vointa vei fi multumita de rezultate.Numai bine.

| parcikitukitui explică:

Hmmmmmm dar eu tocmai nu pot fara dulciuri si fara paine...

| parcikitukitui explică:

Merci de sfaturi