| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste metode de ingrasat la picioare deoarece le am foarte subtiri si vine vara si nu prea pot purta pantaloni scurti...am incercat sa fac exercitii dar nu m-au ajutat cu nimic. Dau fundita.Multumesc anticipatkisskiss

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Si eu vreau sad cand gasesti o metoda eficienta, sa-mi spui si mie

| Kaya_1133 a răspuns:

Nu cred ca exista metode de ingrasat intr-o anumita parte a corpului, cat despre ingrasat in general intr-un mod sanatos poti sa mananci multe banane.Sau mai bine un shake de banane dimineata si seara, in fiecare zi.

| pensionar a răspuns:

Daca tu esti cea din fotografie nu trebuie sa iti faci probleme, sint superbe! asculta ce-ti spun, va veni ziua cind vei vrea sa fie ca acum, crede-ma. poarta-le cu mindrie, sint superbe. te pup si mult noroc!