| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare!

de sambata pe duminica printi mei merg la nunta si eu i-am zis asta prietenului meu si o sa raman singura acasa! eu mai stau si cu bunici in aceeasi curte dar nu ar fi o problema! sa il aduc la mine acasa? nu am face sex normal pentru ca nu vreau eu i-am zis clar! si nu are cum sa ma convinga!

2 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Ca si @DaniCrunkizzle nu fi asa sigura.Nu iti va spune HAI SA FACEM SEX, pentru ca stie ca nu vei vrea, te va lua cu binisorul, si exista riscul sa te ia valul, mai bine mergeti voi undeva, la un suc, prin oras, decat sa il aduci acasa, pentru ca exista acest risc.trebuia sa zici ce varsta aveti amandoihappy

| DaniCrunkizzle a răspuns:

Nu fi chiar asa de sigura ca nu poate sa te convinga... presupun ca nu ai inca 18 ani. baietii pana in 18 ani nu stiu ce vor. deci s-ar putea sa il ia valul chiar daca nu ar vrea sa te raneasca. Eu nu las aduce. sau daca vrei neaparat mai adu si o prietena de a ta.