| nicole96 a întrebat:

Am o intrebare: Prietena mea cea mai buna isi face ziua sambata si se va supara daca nu ma duc. Vreau foarte mult sa merg la ziua ei dar s-a ivit o problema si trebuie sa plec in ziua aia la tara si nu am cum sa nu merg si nici unde sa raman acasa. Ce sa fac fiindca se va supara tare prietena mea pe mine daca nu vin si totusi i-am promis inainte sa stiu ca trebuie sa plec. VA ROG AJUTATI-MA love struck

Răspuns Câştigător
| MICHAel a răspuns:

Daca zici ca nu poti face nimic cu vizita la tara ii poti explica si daca iti este cu adevarat prietena va intelege

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Iti raspund la intrebare cu alte intrebari:
De ce e atat de obligatoriu sa pleci la tara? Nu poti sta singura acasa? Nu poti sa ramai peste noapte la prietena ta?

Ai incercat sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca trebuie sa pleci si ca nu depinde de tine? Daca ai un motiv intemeiat pentru care nu poti ramane, atunci ar trebui sa te inteleaga.(parerea mea)

| Puf a răspuns:

Deci, daca tie prietea cu adevarat te va intelege, insa gandeste`te bine deorace trebuie sa-i dovedesti si u ca esti prietena ei adevaratawinking
Discuta cu a taihee hee ziua ei e o data pe an, si mai ales ca e cea mai buna prietena a tastraight face nici nu se discuta sa lipsestihee hee bine daca e o prietenie adevarata nu ori ce fel de joc:p
Eu cred ca ar trebui sa faci tot posibilu` sa ramaihappy La tara poti merge week`ul viitor:d pentru ca ea nu`si face in fiecare week ziuahee hee