| dewnew a întrebat:

Am si eu o intrebare despre imvu. Prima data am jucat imvu la sfarsitul anului 2010, apoi prin 2011 pe la jumatatea anului nu am mai jucat pana saptamana asta. Ma lasasem de imvu pentru ca nu mai puteam face credite cu conturi (refer a friend). Apoi am inceput sa joc din noi pentru ca am auzit ca la conturile noi te face vip si poti face credite cu conturi (refer a friend). Si mi-am facut cont nou imvu si m-a facut vip dar nu merge sa fac credite cu refer a friend. Nu stiu de ce! Ca am dat 5 chaturi... si am facut ce trebuia. Ce sa fac? sad Dau funda, vot... Va rog Ajutati-ma. :03

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Cu refer a friend nu mai merge de foarte mult timp, din 2012. Și vip îți dă doar pentru o zi, nu mai mult.Este un cadou de la ei.În ultima vreme s-au lăsat mulți de imvu, iar adminii, fiind generoși, le-au dăruit cadou pentru o zi stadiul de VIP.
Încearcă să faci cu review product, dar o au numai cei vechi o au!
Pa, pa.

| dewnew explică (pentru τττ):

Pai am si eu conturi vechi, dar cum fac credite cu review product?

| τττ a răspuns (pentru dewnew):

În primul rând caută la Earn Credits și spune-mi dacă ai review product(nu toată lumea are).