| ody a întrebat:

Am si eu o intrebare la Lady Popular am vazut ca am 30 de diamante si nu stiu de unde le am eu nu le-am cumparat, sau poate le-am primit cadou, nu inteleg, lamuriti-ma si pe mine,

1 răspuns:
| Baiaaanca a răspuns:

Buna! Tuturor ni s-a intamplat asta.
Eu am cont si pe ladypopular.ro si si pe ladypopular.com, iar azi, cand am primit diamantele eram intrata pe amandoua conturile, iar pe cel in engleza mi-a venit un mesaj in care scria ca, din cauza dificultatilor tehnice din ultimul timp, ni se acorda tuturor un cadou de 30 de diamante.Deci, profita de asta si bucurate!