| Iasmiine a întrebat:

Am o intrebare : cum pot sa fac sa am diamante pe lady popular straight face? Funda love struck

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1. In mall la mystery. 100 de dolari prima cutie, cu putin noroc iti pica diamante.

2. Iti mai dau ei cadou diamante cu tot felul de ocazii. de exemplu, ca sa-si ceara iertare pentru defectiuni si pentru perioadele cand nu merge site-ul (au dat recent 30 de diamante). si cand implinesti 100 de zile de joc primesti diamante (200 parca).

| G a răspuns:

1. le cumperi cu bani reali
2. in mall la mystery, cumperi cutii din alea, cu putin noroc iti pica diamante.
3. iti mai dau ei diamante gratis cu diverse ocazii (de exemplu, la 100 de zile de joc).

| LifeFail a răspuns:

Joci jocuri unde iti da diamante sau poti sa le cumperi.
Pupici:X

| ღCARMELAღ a răspuns:

Le poti cumpara cu bani reali de la banca sau la 3-4 luni mai sunt niste concursuri cu locu 1, 2, 3, iar daca esti pe unul din aceste locuri primesti diamante daca nu esti nu primesti. sper ca te-am ajutat.

| geoolina a răspuns:

Buna! diamantele poti doar sa le cumperi cu ajutor cardurilor sau al creditului de pe telefon:*(diamantele mai pot fi si primite de la site la un anumit interval de timp)

| Hannelore a răspuns:

Trebuie sa dai bani adevarati ca sa primesti diamante sau uneori le castigi la mall acolo la aia cu magie... Succes!

| Nanduuu a răspuns:

Diamantele le poti castiga ori la un joc! ori daca nu in mall este o chestie "magic" si poti castiga si acolowinking! noroctongue

| Anonymous552 a răspuns:

Cand faci 100 de zile iti da 200 de diamante sau le cumperi sau de la mistery

| analia89 a răspuns:

Poti castiga diamante din magazinul MYSTERY din Mall eu asa castig happy:*

| pink candy a răspuns:

Nu poti sa faci diamante, ai doar sansa sa obtii (te duci la mall, la mystery si acolo apesi pe brelocuri sau clopotei sau unde vrei tu dar trebuie sa platesi. poti castiga rochii, diamante, bani, iq sau nimic) sper ca ti-am fost de ajutor dar alta solutie nu ai decat sa cumperi cu cardul sau cu telefonul