| andreeandreea18 a întrebat:

Hei.Am o prietena care adesea isi face poze(pasiunea ei ascunsa)laughing.Mai nou am vazut ca si-a descarcat programe in care isi modifica pozele..in sensul ca o poza normala o transforma spre exemplu intr-o poza alb negru iar buzele ii raman rosii thinking sau isi da alta nuanta la par etc. Puteti sa imi dati si mie exemplu de un astfel de photoshop.va roog. FUNDA:* scuze de categorie

10 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Picassa, photoshop

| هوراس a răspuns:

Photo editor 1.1 e cel mai bunwinking

| LaNaibaa a răspuns:

Photoscape, Photoshop, PhotoInstrument, Taaz,.

| Anonim078 a răspuns:

Pe PicMonkey poti sa modifici pozele asa cum ai spus tu, si eu imi editez asa pozele, mi-am schimbat parul din saten in roscat. Eu zic sa incerci PicMoney e foarte fain love struck.

| Criiistinutsa a răspuns (pentru Anonim078):

Ai programul in calculator?

| xDeniilalaxd a răspuns:

Pai depinde, sunt mai multe programe : Photoscape, Photoshop, Photoinstrument, inainte era si Picnik dar s-a inchis site-ul, Pixlr-o-matic etc. Eu folosesc Photoinstrument cand editez poze de genul. Faza e ca nu te lasa la sfarsit sa salvezi poza pentru ca trebuie sa bagi un cod de inregistrare, dar eu am gasit o varianta mai simpla : cand termin de editat poza fac print screen si gata. Daca nu stii cum se face, uite aici:
1. apesi tasta "Print Screen" (situata deasupra tastei "Insert")
2. deschizi "paint" (situat la START / All Programs / Accessories / PAINT)
3. dupa ce ai deschis "paint" dai click pe el si apesi "ctrl + v" (iti va aparea printul în paint)
4. acum trebuie sa salvezi - te duci in stanga sus pe file / save as... si apesi SAVE (nume poza iar sub nume selectezi JPEG)
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy