| UnGandCald a întrebat:

am si eu o intrebare. pentru cei care joaca Conquiztador.
am postat pe site mai multe intrebari in vacanta de vara si nici acum nu sunt introduse in joc. scrie mereu ca sunt in curs de procesare... cat timp trebuie sa mai astept pana se posteaza?
daca voi ati pus intrebari pe joc cat timp ati asteptat?

1 răspuns:
| Edy1991 a răspuns:

Buna,si eu joc Conquiztador si imi mananc nervii, findca multe intrebari au fost sterse din servarul central.PRO TV-ul s-a gandit ca lumea devine prea inteligenta daca joaca asa ceva si m-ai bine au sters din intrebari.