| Ella_8708 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fetele care se pricep sa combine hainele, materialele etc. cu ce fel de pantofi pot asorta o rochie din dantela?

1 răspuns:
| andreutzza04 a răspuns:

Eu ti-as sugera o percehe de pantofi cu toc ceva mai inalt, de lac dar poti incerca si ceva care sa aiba pe deaspupra dantela sau ceva... daca nu porti pantofi cu toc poti incerca si o pereche de balerini mai eleganti eventual care sa aiba o funda/floare ceva din dantela...in functie de momentul zilei in care porti rochiabig grin