| betibeti50 a întrebat:

Buna ziua.
Am si eu o intrebare. Cu ce pantofi as putea asorta o rochie print leopard, midi, vaporoasa?
Va doresc o zi buna tuturor.

2 răspunsuri:
| Some0ne a răspuns:

O rochie vaporoasa ar merge mai bine cu sandale zic eu (bej, nude). Avand in vedere ca este vaporoasa, inseamna ca este de vara, deci pantofii nu a functiona

| Violleta2022 a răspuns:

Rochia vaporoasa de matase merge purtata cu sandale, de culoarea: nud (crem, bej) sau maro (nu pantofi).
Pantofii se preteaza la rochii de tergal, stofa, lana si mai din toamna, cand se racoreste.