| ody a întrebat:

am si eu o intrebare peste o luna am majoratul si nu stiu cum sa le spun la colegi sa vina ceva gen"pe ...august am majoratul poti sa vi?" fundita

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Salut!

Poti spune ceva de genu` " Luna viitoare e majoratul meu mi-ar place mult sa fii prezent/a sigur ai incinge atmosfera.Si Ar fi o placere sa fii prezenta. Distractia e garantata. Pe (zici data). "

Multi nu stiu ce cadouri se fac la majorate.Si daca il vezi ca vrea sa zica "phaaii.nujt.thinking " asta inseamna ca nu stie ce iti doresti de ziua ta. asa ca mai bine ar fi sa-l incurajezi zicandu`i " Conteaza mai mult prezenta ta acolo, decat cadoul, as vrea sa ma distrez ca majoratul e 1 singura data" si i-ai putea da un indiciu dau ceva de inteles ce ti-ai dori. ...si daca le dai indicii la toti. ai grija sa nu le repetilaughing

bafta!:* sa te distrezi si sa ai cati mai multi invitati!
Fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Poti sa le zici si asahappy

| lyrics a răspuns:

Uite. dc nu faci niste invitatsii.personalizate.scoase la imprimanta.vezi u.
j scrie un text mai haioshee hee
asta daca vrei sa fie special.
daca nu, invita personal p fiecaretongue

| Onutssa a răspuns:

Foarte usor: trimiti mesaje colegilor tai cu textul: Buna. Luna viitoare imi serbez majoratul si as fi foarte fericita daca ai fi si tu acolo. garantez distractie maxima si muzica buna. Te astept, cu cat mai multi cu atat mai bine, distractie mai multa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, hei pe data "de" e ziua mea si organizez o mica petrecere, as fi super incantata daca as conta pe prezenta ta.sau ar insemna mult pentru mine, depinde.cu cuvintele tale, oricum nu cred ca au de ce sa te refuze daca de asta ti-ar fi frica...nu refuza mai nimeni o distractie in plus, have fun:*

| Stefania_2589 a răspuns:

Buna!

Da, si asa cum spui tu ar fi bine. Insa, trebuie sa iti convingi colegii. Ceva de genul " pe data de... este ziua mea. Fac 18 ani. Organizez o petrecere. mi-ar placea sa vi si tu. O fac la mine acasa ( sau unde o faci ). In jurul orei... Crezi ca poti veni?

Pa-pa!

| Elena_5433 a răspuns:

Suna-i pe cei cu care te intelegi mai bine cheama-i si spune-le sa le zica si celoralti