| ody a întrebat:

am si eu o intrebare peste o luna am majoratul si nu stiu cum sa le spun la colegi sa vina ceva gen"pe ...august am majoratul poti sa vi?" fundita...

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu as face niste invitatii, chiar si pe calculator daca ai imprimanta, frumos colorate cu un desen eventual si as scrie:"Am placerea de a va invita la petrecerea mea, pe data de..., ora..., cu ocazia sarbatorii majoratului.(sau a zilei mele de nastere)Va astept cu drag sa ne distram.

| paramore a răspuns:

Pai foarte simplu iy suni si iy intrebiwinkingnu iti face prea multe griji, vor venioh go on