| Pauleboy a întrebat:

Am si eu o intrebare (poate parea stupida).
Am 2 bratari (exact la fel).
Cum sa le pun?
Amandoua pe o mana, sau una pe o mana si una pe cealalta?
Sunt de sex masculin si sunt stangaci.
merci.

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Pune-le pe aman2 pe o singura mana,asa arata mult mai binehappy. Daca ai ceas, pune-le pe mana dreapta, daca nu pune-le pe stanga. Sper ca te-am ajutat:*.

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Hmm thinking Daca iti folosesti mai mult mana stanga, atunci pune-le pe cea dreapta. Or sa arate mult mai bine!winking

| iKaede a răspuns:

Una pe o mana, cealalta pe cealalta mana :d happy

| Burondo a răspuns:

Eu zic sa iti pui doar o bratara pe mana stanga.

| Pauleboy explică:

laughing merci happy
faza e ca lucrez ca ospatar, si le folosesc pe amandoua laughing

| Dina10 a răspuns:

Nu ai precizat daca porti ceas. Daca nu ai, poarta bratarile amandoua pe o mana si e de preferat pe mana care n-o prea folosesti, adica dreapta. Banuiesc ca bratarile sunt din acelasi material.